Milan Tesař

Mnohokrát děkujeme za zorganizování, doporučení a zařízení hudby na náš svatební obřad a celovečerní zábavu. Váš DJ byl perfektní, hrál přesně dle našich představ a všichni hosté (a že jich nebylo málo), včetně nás, byli maximálně spokojení. ? DĚKUJEME!!!

Petra Vrbatová Markovics

Holky jsem měla na zdobení svatby.. celkového zdobení.. a musím říct jedním slovem BOMBA!! víc nemůžu dodat ? Teď už jen ohmromné DÍKY! ??

Veronika Kovárníková

Pokud nechcete mít se svatbou starosti, rozhodně potřebujete holky z Wedding with Love! ? Holky nám pomáhaly jak se svatebním oznámením, které sklidilo úspěch svou originalitou, tak s výzdobou svatby. Věděla jsem, že svatební tabule a místo bude krásné, ale to co holky vytvořily naprosto předčilo očekávání ? Vše bylo do detailů sladěné, květiny byly nádherné a místo dokonalé. Je vidět, že holky svou práci dělají s láskou a ke všemu přistupují velmi zodpovědně. Ještě jednou moc děkujeme za všechnu pomoc, práci a péči, kterou jste naší svatbě věnovaly. ?

Manželé Kovárníkovi ?

Iva Kubi Mlatečková

Chtěla bych doporučit děvčata z Wedding with Love, za prvé s holkama byla skvělá spolupráce, hned odpovídají a jsou velmi příjemné. Za druhé děkuji za nádherné květiny a výzdobu místa a za třetí za výborný sweet bar, který všichni svatební hosté velmi chválili. Bez nich by jsme si náš den tak neužili. Takže pokud váháte, neváhejte, holky dělají svojí práci srdcem a to je znát! ❤

Karlos Zbořil

Mnohokrát děkujeme za pomoc s organizací a koordinací naší svatby :-) Můžeme všem doporučit přátelský, laskavý, avšak velmi profesionální přístup :-)

Karolína Sýkorová

Doporučujeme! :-) Holky nám vytvořily krásné oznámení podle našich představ! ?

Marek Šerý

Skvělý přístup, skvělé jednání a dobrá kvalita věcí, mohu jedině doporučit. ?

Monika Brzková

Holky to dělají srdcem a to dělá jejich práci jedinečnou. ❤

Lucie Mrňáková

Ráda bych všem doporučila služby těchto šikovných mladých dam. Pomáhaly nám s přípravami svatební tabule a vše dopadlo na jedničku. Jsou velice ochotné, kreativní a je vidět, že je práce baví ?

Veronika Kasalová

Chtěla bych nastávajícím nevěstám doporučit služby WWL. S holkama je super domluva, navymýšlela jsem si plno věcí a vše děvčata zařídila. Kytky byly nádherné, přesně podle představ, nemusela jsem je nikam vozit, všechno holky zaridily. Moc mi ulehčily celý svatební den a ještě ke všemu jsou všechny strašně fajn!

Ondřej Budera

Na holky z Wedding with Love jsme dostali ted už s manželkou doporučení od teď už švagra. Od první chvíle se naší svatby ujaly skvěle a profesionálně. Nejen, že pro nás udělaly, co nám na očích viděly, ale zkrátka je to parta příjemných a sympatických holek. Takže za nás, teď už Buderovi 100% doporučujeme a holkám moc děkujeme.