Odhodlání, týmová práce, podobné záliby a stejné sny, tak jsme se našly i my.


Kamarádky, jejichž společnou vášní je organizace svateb. Už víme, co vše svatební den obnáší, proto Vám s radostí pomůžeme proměnit přípravu svatby v zábavu, a tak učiníme nejen chvíle před svatbou, ale i samotný obřad a následnou hostinu nezapomenutelným zážitkem.

Jak to celé začalo?


Známe se už dlouho a máme štěstí, že si stále dobře rozumíme. Víme, co kterou baví, s čím si lépe poradí. Zařizování všeho možného je naším koníčkem. Byly jsme na mnoha svatbách v rolích družiček, svědkyň, nevěst. Sbíraly jsme postřehy, zkušenosti, vnímaly předsvatební a svatební atmosféru, bavily se a užívaly si. Ale stále nám něco unikalo.

Až ta naše Kris. Chtěla pomoci vyzdobit svatební místo. A tak jsme pomáhaly, nad přípravami přemýšlely nad životem .. ne ne, tak vážné to úplně nebylo. Shodly jsme se, že správný svatební den musí být plný radosti a štěstí. A potom je to krása, která nás nabíjí energií.

A když jsme zjistily, že s přehledem zvládneme zorganizovat svatby samy sobě a našim známým, dokážeme pomoci i těm, kteří o naše služby projeví zájem. A tak jsme si začaly plnit náš sen!