reviews
Milan Tesař

Mnohokrát děkujeme za zorganizování, doporučení a zařízení hudby na náš svatební obřad a celovečerní zábavu. Váš DJ byl perfektní, hrál přesně dle našich představ a všichni hosté (a že jich nebylo málo), včetně nás, byli maximálně spokojení. ? DĚKUJEME!!!

Petra Vrbatová Markovics

Holky jsem měla na zdobení svatby.. celkového zdobení.. a musím říct jedním slovem BOMBA!! víc nemůžu dodat ? Teď už jen ohmromné DÍKY! ??

Veronika Kovárníková

Pokud nechcete mít se svatbou starosti, rozhodně potřebujete holky z Wedding with Love! ? Holky nám pomáhaly jak se svatebním oznámením, které sklidilo úspěch svou originalitou, tak s výzdobou svatby. Věděla jsem, že svatební tabule a místo bude krásné, ale to co holky vytvořily naprosto předčilo očekávání ? Vše bylo do detailů sladěné, květiny byly nádherné a místo dokonalé. Je vidět, že holky svou práci dělají s láskou a ke všemu přistupují velmi zodpovědně. Ještě jednou moc děkujeme za všechnu pomoc, práci a péči, kterou jste naší svatbě věnovaly. ?

Manželé Kovárníkovi ?

Iva Kubi Mlatečková

Chtěla bych doporučit děvčata z Wedding with Love, za prvé s holkama byla skvělá spolupráce, hned odpovídají a jsou velmi příjemné. Za druhé děkuji za nádherné květiny a výzdobu místa a za třetí za výborný sweet bar, který všichni svatební hosté velmi chválili. Bez nich by jsme si náš den tak neužili. Takže pokud váháte, neváhejte, holky dělají svojí práci srdcem a to je znát! ❤

Karlos Zbořil

Mnohokrát děkujeme za pomoc s organizací a koordinací naší svatby :-) Můžeme všem doporučit přátelský, laskavý, avšak velmi profesionální přístup :-)

Karolína Sýkorová

Doporučujeme! :-) Holky nám vytvořily krásné oznámení podle našich představ! ?

Marek Šerý

Skvělý přístup, skvělé jednání a dobrá kvalita věcí, mohu jedině doporučit. ?

Monika Brzková

Holky to dělají srdcem a to dělá jejich práci jedinečnou. ❤

Lucie Mrňáková

I would like to recommend to everyone the services of these smart young ladies. They helped us to decorate the wedding table and everything was perfect.They are very helpful, creative and you can see that they enjoy their work. ?

Veronika Kasalová

I would like to recommend to all brides-to-be, the services of Wedding with Love. The communication with the girls is super, I got all of my wishes and the girls took care of everything. The flowers were beautiful, exactly how I wanted. I didn´t have to pick them up, the girls arranged everything. They made my wedding day much easier and, on top of everything else, they are really nice!

Ondřej Budera

We got the contact for the girls from Wedding with Love from my brother-in-law. From the very first meeting they took care of our wedding very well and with great professionalism. Not only did they do everything we wanted, they are also a very pleasant and caring group of girls. From our new family Buderovi we recommend them 100% and we thank them very much.